KARGO VE TAŞIMA BİLGİLERİ

www.nidyagold.com  Online Resmi Satış Sitesi üzerinde kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, ürünleriniz aynı  iş günü içerisinde kargoya verilir.Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 2 iş günü içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

www.nidyagold.com  Online Resmi Satış Sitesi üzerinde Cuma günleri saat 16:00′ dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Yukarıda verilen bilgiler doğrultusunda vermiş olduğunuz siparişinizin kargoya verildiği andan sonra kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde sayfamızdaki iade bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.